Case study

Efekty zabiegów

Przeszczep włosów FUE – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz brwi!

Pacjent 4 miesięcy po zabiegu

Przeszczep włosów FUE – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz brwi!

Przeszczep brwi – efekty

Przeszczep brwi to coraz bardziej popularna metoda, umożliwiającą wymodelowanie brwi i przywrócenie im naturalnego wyglądu i gęstości. Powyżej prezentujemy efekty naszej Pacjentki po 4 miesiącach od zabiegu, która poddała się przeszczepowi brwi metodą FUE manualne.

Pacjentka zgłosiła się z potrzebą zagęszczenia i korekty kształtu brwi. Zdecydowała się na przeszczep brwi metodą FUE manulane, podczas którego pobrano 800 graftów z obszaru dawczego, co umożliwiło odbudowę naturalnych i pełnych brwi.

Zabieg przeprowadzono z zachowaniem najwyższej precyzji, aby zapewnić, że nowe włosy będą rosły w odpowiednim kierunku i nie będą różnić się od naturalnych brwi. Po zabiegu Pacjentka mogła stosować preparaty do modelowania brwi.

Zdjęcia efektów po czterech miesiącach od zabiegu pokazują wyraźną poprawę w gęstości brwi. Przeszczep przywrócił brwiom gęstość i naturalny kształt, jednak to dopiero początek procesu transformacji. Pełny efekt końcowy będzie widoczny za kilka miesięcy, kiedy brwi osiągną optymalny kształt.

Umów bezpłatną konsultację!

Formularz kontaktowy

Bądź na bieżąco z promocjami w Klinice Elite

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

Scroll to Top