Case study

Efekty zabiegów

Robotyczny przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz włosy!

Pacjent 24 miesiące po zabiegu

Robotyczny przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz włosy!

Przeszczep włosów to procedura, która potrafi diametralnie zmienić jakość życia Pacjentów borykających się z problemem utraty włosów. Powyżej prezentujemy efekty naszego Pacjenta, który poddał się przeszczepowi włosów metodą FUE robotyczne, a proces jego leczenia był wspomagany osoczem bogatopłytkowym oraz farmakoterapią.

Pacjent zgłosił się do naszej kliniki z problemem łysienia androgenowego, co znacznie wpływało na jego samoocenę i komfort życia. Po konsultacji z dr Olgą Warszawik-Hendzel zdecydował się na przeszczep włosów metodą FUE robotyczne. Jest to metoda minimalnie inwazyjna, podczas której pobiera się pojedyncze jednostki mieszkowo — włosowe z tyłu głowy i przeszczepia w miejsca pozbawione włosów lub wymagające zagęszczenia.
Zabieg przeprowadzono z wykorzystaniem robota chirurgicznego, co pozwoliło na większą precyzję i skrócenie czasu rekonwalescencji. Podczas zabiegu przeszczepiono 3000 graftów. Aby wspomóc proces gojenia i wzrost nowych włosów, do terapii włączono osocze bogatopłytkowe, które zawiera czynniki wzrostu stymulujące regenerację tkanek. Dodatkowo, Pacjent stosował farmakoterapię wspomagającą leczenie łysienia androgenowego.

Liczba przeszczepionych graftów znacząco poprawiła gęstość włosów, a linia włosów została naturalnie odtworzona. Po 24 miesiącach włosy Pacjenta wyglądają na gęste i zdrowe.

Czy zastanawiasz się nad robotycznym przeszczepem włosów?

Umów się na darmowe konsultacje i dowiedz się
czy zabieg jest dla Ciebie

Umów bezpłatną konsultację!

Formularz kontaktowy

Bądź na bieżąco z promocjami w Klinice Elite

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

Scroll to Top