Opinie naszych pacjentów

Dowiedz się co mówią o nas pacjenci

Opinie pacjentów

Mimo że bardzo się tego bałem, zabieg przeszczepu włosów rzeczywiście nie pozostawił żadnych blizn. Efekty powalają, nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek odzyskam swoje włosy.
Adrian Czekos
03.05.2021 - Google Maps
U mnie problem z wypadającymi włosami zaczął się sporo przed 30. Bardzo to przeżywałem, a dzięki klinice problem został rozwiązany! ? Dziękuje
Ksawery Blachoń
25.03.2021 - Facebook
Mam gęste i mocne włosy, mimo że pogodziłem się z ich stratą. Nie sądziłem, że ich odzyskanie będzie możliwe, dziękuję.
Sebastian Warleskin
01.05.2021 - Google Maps
Super podejście - naprawdę. Zlecono wszystkie niezbędne badania, naprawdę kontrola wszystkiego by mieć pewność ze przeszczep się uda i nie ma przeciwskazań. To już samo w sobie świadczy o tym jak dobra jest klinika :). Polecam razem z mężem
Żaneta Żądło
23.04.2021 - Google Maps
Dr Warszawik pomogła mi pozbyć się problemu z nadpotliwością, za co jestem wdzięczny i chętnie polecę i napiszę kilka miłych słów. Lekarka bardzo rzeczowa, duzo czasu poświęciła mi na konsultacji, wszystko dokładnie wyjaśniła i przedstawiła jak będzie wyglądać zabieg.
Kala Makuszynska
13.06.2019 - Znany Lekarz
Zabieg przeprowadzony bardzo dobrze, jestem kilka miesięcy po nim i wszystko jest ok. Faktycznie po jednym zabiegu są widoczne efekty i to znaczne. Bardzo szybko wróciłem do normalnego funkcjonowania ? Rekonwalescencja nie trwa długo i nie ma żadnych blizn.
Marek Pajkol
14.04.2021 - Google Maps
Ja straciłem większość włosów przez poparzenie i szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się że da się temu zaradzić. Dziękuje całej ekipie Kliniki Elite. jesteście niesamowici.
Hubert Hasko
23.03.2021 - Facebook
Wizyta z trychologiem została umówiona bardzo szybko. Wszystko omówione i wyjaśnione w prosty sposób. Mama jest bardzo zadowolona, a efekt jest już widoczny.
Helena Biel
14.04.2021 - Google Maps
Bardzo polecam. Pani Marzena to zaangażowana i doświadczona lekarka. Poznałem ją w klinice Elite przy przygotowaniach do przeszczepu włosów. Mogę wypowiadać się o niej tylko w samych superlatywach
Ariel Dorobisz
24.03.2021 - Znany Lekarz
Niesamowite zaangażowanie jak i chęć pomocy pacjentowi, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Pani Doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad oraz badanie. Osobiście nie spotkałem się z tak profesjonalnym i kompleksowym podejściem. Serdecznie polecam.
Tomasz Błaszczak
01.04.2021 - Znany Lekarz
Robotyczny przeszczep włosów to naprawdę niesamowite odkrycie. Działa doskonale, ma ogromną przewagę nad ``klasycznym`` przeszczepem bo tu starcza 1 zabieg i szybko dochodzi się do siebie.
Michał Pawlecki
17.03.2021 - Facebook
Lekarze profesjonalnie, bardzo mili. Zabieg przeszczepu włosów robotem trwa kilka godzin. Robi wrażenie. Technologia XXI wieku.
Cezary Glijer
03.06.2020 - Google Maps
Efekt świetny i na uwagę zasługuje podejście do pacjenta. Kontrole i wszystkie wizyty w bardzo miłej atmosferze, otrzymuje się odpowiedź na dosłownie każde pytanie.
Marcelina Chojnacka
09.03.2021 - Google Maps
Pani Doktor prowadzi szczegółowy wywiad, dokładnie bada, wszystko wyjaśnia. Zalecenia zapisuje pacjentowi na kartce tak, aby nie zapomniał. Jeśli ktoś szuka lekarza który nie zbagatelizuje problemu, podejdzie z empatią i życzliwością to serdecznie polecam. Ja na pewno wrócę!
Anna J-S
18.11.2020 - Znany Lekarz
Zakola to już nie mój problem. Wreszcie - i to dzięki wam- nie wyglądam jakbym miał 30 lat więcej niż naprawdę. Super opieka, bardzo skuteczny zabieg i podejście do pacjenta cudowne.
Dawid Groń
24.03.2021 - Facebook

Przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz włosy!

Umów bezpłatną konsultację!

Formularz kontaktowy

Bądź na bieżąco z promocjami w Klinice Elite

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

Scroll to Top