Manualny przeszczep brwi

Specjalizujemy się w przeszczepie brwi, metodzie dostępnej dla kobiet i mężczyzn, która umożliwia precyzyjne modelowanie brwi zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Pacjentów. Gwarantujemy rezultaty, które doskonale współgrają z naturalnymi rysami twarzy, zapewniając estetyczny i naturalnie wyglądający efekt.

Twoje brwi stają się coraz rzadsze i tracą na wyrazistości? Codziennie poświęcasz czas na ich modelowanie, nadanie kształtu i gęstości, a efekt i tak nie jest zadowalający? Makijaż permanentny nie daje efektu naturalnej objętości, o jakiej marzysz? Wielu naszych Pacjentów zgłasza się do nas właśnie z takimi problemami — kiedy ich brwi zaczynają wypadać lub są już mocno przerzedzone np. na skutek wcześniejszego wyrywania. Jest to szczególnie frustrujące, gdy przyczyną utraty brwi jest wypadek lub choroba, które nieoczekiwanie zmieniły Twój wygląd i spojrzenie na siebie.

W naszej klinice każdego dnia spotykamy się z osobami, które, tak jak Ty, pragną odzyskać naturalny kształt swoich brwi. Rozumiemy, jak ważne jest, aby czuć się atrakcyjnie, a brwi mają ogromny wpływ na ogólny wygląd twarzy, pewność siebie i samoocenę. W odpowiedzi na te potrzeby, oferujemy przeszczep brwi metodą FUE, który jest bezpieczny, skuteczny i przynosi trwałe rezultaty – naturalnie gęstych, równych i kształtnych brwi.

Odzyskanie bujnych i pięknych brwi to marzenie wielu naszych Pacjentów. To jednak o wiele więcej niż kwestia estetyki – to przemiana w sposobie, w jaki postrzegasz siebie. Nie pozwól, aby problem przerzedzonych brwi negatywnie wpływał na Twoje samopoczucie i relacje z innymi. Przywróć Twoim brwiom ich dawną gęstość i naturalny kształt, odzyskaj pewność siebie i przekonaj się, jak ta metamorfoza może odmienić Twoje życie.

Przeszczep włosów FUE – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz brwi!

Dlaczego przeszczep brwi w naszej klinice to najlepszy wybór?

Precyzja i wysoka skuteczność

Każdy zabieg w naszej Klinice przeprowadzamy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co gwarantuje nie tylko wysoką skuteczność, ale i estetyczne, naturalnie wyglądające efekty. Doświadczenie naszych specjalistów pozwala na idealne odwzorowanie kształtu i gęstości brwi, ale także umiejętną selekcję mieszków włosowych i ich precyzyjne wszczepienie, co ma ogromny wpływ na finalny rezultat i trwałość zabiegu.

Trwały i naturalny efekt

Metoda FUE pozwala na uzyskanie pięknych, gęstych i naturalnie wyglądających brwi, które pozostaną z Tobą na zawsze, dodając uroku i charakteru Twojej twarzy.

Certyfikowane Centrum Szkoleniowe

Jako certyfikowane centrum szkoleniowe, gwarantujemy, że nasi lekarze i personel medyczny biegli w najnowszych technikach przeszczepu brwi. Taka wiedza i doświadczenie przekładają się na jakość świadczonych usług, co czyni naszą klinikę liderem w dziedzinie przeszczepu brwi.

Komfort Pacjenta

Zdajemy sobie sprawę, że zabiegi medyczne mogą być stresujące, dlatego dbamy o to, abyś czuł się zrelaksowany, bezpieczny i pewny podjętych działań, przez cały czas trwania zabiegu. W naszej klinice panuje ciepła, przyjazna atmosfera, a każdy pacjent traktowany jest z indywidualną troską.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest naszym priorytetem. Stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne metody przeszczepu brwi, które minimalizują ryzyko i zapewniają trwałe rezultaty.

Szybki powrót
do normalnego życia

Metoda FUE pozwala na szybki powrót do codziennych aktywności. Rekonwalescencja jest krótka, a dyskomfort po zabiegu znacznie zredukowany. Już wkrótce po kilku dniach od zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności.

FAQ

Przeszczep brwi to zabieg, który w szczególności jest polecany osobą które chcą:

 • Poprawić wygląd brwi (kształt, gęstość, grubość)
 • Wyrównać asymetrię
 • Zagęścić brwi
 • Odzyskać brwi, które utraciły na stałe w wyniku choroby, wypadków, zaburzeń lub nadmiernego wyrywania
 • Zakamuflować blizny na brwiach

Przeszczep brwi to bezpieczny i mało inwazyjny zabieg, istnieją jednak pewne przeciwwskazania, są to:

 • Nieuregulowana cukrzyca
 • Nieuregulowane nadciśnienie
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby układu krzepnięcia i układu krążenia
 • Niektóre choroby autoimmunologiczne
 • Wiek poniżej 18 roku życia

Ostateczną decyzję o możliwości przeszczepu brwi podejmuje lekarz, na podstawie przeprowadzonej konsultacji, badań i ogólnego stanu zdrowia Pacjenta.

Przeszczep pozwala w sposób trwały uzupełnić i zmienić wygląd brwi, lub w przypadku osób, które je całkowicie utraciły, dokonać ich rekonstrukcji. Przeszczepione brwi wyglądają naturalnie i układają się w taki sam sposób jak pozostałe włosy. Efekty przeszczepu są widoczne niemal natychmiast, jednak na pełny efekt należy poczekać od 7 do 9 miesięcy.
Przeszczep brwi nie może zostać wykonany z użyciem robota. Istnieje jednak możliwość pobrania włosów do przeszczepu za pomocą robota.

Włosy do przeszczepu brwi są pobierane z okolic ucha, tyłu głowy,, a w przypadku mężczyzn także z podbródka. W trakcie transplantacji zazwyczaj pobiera się od 40 do 400 graftów.

 • Trwały i naturalny efekt na zawsze, bez konieczności nakładania codziennego makijażu lub cyklicznego uzupełniania makijażu permanentnego
 • Wyrównanie asymetrii
 • Nadanie brwiom wymarzonego kształtu, gęstości i grubości
 • Odzyskanie trwale utraconych brwi wskutek wypadku lub choroby

Przed przeszczepem brwi:

 • Konieczna jest wizyta kwalifikacyjna, a także wykonanie wszystkich niezbędnych badań zleconych przez lekarza w określonych terminach.
 • Na 10 dni przed przeszczepem należy nie przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna), zrezygnować ze spożywania alkoholu, nie stosować wcierek do skóry głowy (zwłaszcza zawierających minoksydyl).
 • 1 dzień przed zabiegiem nie przyjmujemy niesteroidowych leków przeciwzapalnych zawierających naproxen i ibuprofen.
 • W dniu przeszczepu unikamy wysiłku, pamiętamy o zjedzeniu pożywnego śniadania, zakładamy wygodny strój, nie stosujemy perfum.

Po przeszczepie brwi:

 • Pacjent może wrócić do domu po godzinie od zabiegu.
 • Przez około 2-3 dni może wystąpić opuchlizna.
 • Miejsce przeszczepu należy myć i pielęgnować zgodnie z zaleceniem lekarza.
 • Obszar biorczy chronimy przed promieniowaniem UV.
 • Pacjent może powrócić do codziennych czynności praktycznie od razu, jednak zaleca się, aby przez okres około 14 dni wstrzymać się od uprawiania sportu.

Tak, w naszej Klinice Pacjenci mogą skorzystać ze spłaty przeszczepu w wygodnych ratach.

Zalety przeszczepu brwi FUE manualnie

Do zabiegu przeszczepu brwi FUE manualnie wykorzystaliśmy 430 graftów, uzupełniliśmy braki we włoskach w celu zapewnienia pełnego ich zagęszczenia.

Przeszczep włosów FUE – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz brwi!

Cena zabiegu ustalana jest podczas konsultacji z lekarzem

Nazwa zabiegu
Cena
Przeszczep brwi FUE manualne
od 9 900 zł
Cena przeszczepu brwi jest uzależniona m.in. od liczby przeszczepionych graftów, stąd też w przypadku każdego pacjenta będzie się ona różnić. Poniżej przedstawiamy orientacyjną cenę bazową.

Czy zastanawiasz się nad przeszczepem brwi?

Umów się na darmowe konsultacje i dowiedz się
czy zabieg jest dla Ciebie

Przeszczep brwi krok po kroku

 1. Przygotowanie obszaru dawczego i biorczego (m.in. zgolenie włosów, zaznaczenie linii nowych brwi).
 2. Podanie znieczulenia miejscowego w obszarze dawczym.
 3. Pobieranie pojedynczych mieszków włosowych.
 4. Rozdzielenie graftów i ich selekcja.
 5. Podanie znieczulenie miejscowego w obszarze biorczym i przygotowanie miejsc biorczych.
 6. Wszczepienie graftów.

Przeszczep brwi – na czym polega zabieg?
Jaką metodą jest wykonywany?

Przeszczep brwi to zabieg medycyny estetycznej, z którego mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To jedyna naturalna i trwała metoda, która pozwala nadać brwiom oczekiwanego kształtu, gęstości i grubości, wyrównać asymetrie, a także zrekonstruować całkowicie utracone włosy na brwiach.

Przeszczep brwi jest wykonywany metodą FUE manualne. W trakcie zabiegu lekarz pobiera mieszki włosowe z obszarów dawczych, czyli z okolicy ucha, tyłu głowy, a w przypadku mężczyzn także z podbródka.

Pobrane grafty są odpowiednio przygotowywane do przeszczepu – rozdzielane, oglądane pod mikroskopem i selekcjonowane pod kątem jakości. Tak opracowane mieszki włosowe są wszczepiane do wcześniej przygotowanych miejsc biorczych.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Podczas pobierania i wszczepiania graftów lekarz nie dokonuje nacięć i nie zakłada szwów, stąd Pacjenci nie muszą obawiać się o blizny po zabiegu.

Umów bezpłatną konsultację!

Formularz kontaktowy

Bądź na bieżąco z promocjami w Klinice Elite

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

Scroll to Top