Przeszczep zarostu Warszawa

Specjalizujemy się w przeszczepach zarostu, które są idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn pragnących poprawić gęstość i wygląd swojej brody.

Od zawsze borykasz się z rzadkim zarostem, który sprawia, że nie czujesz się w pełni komfortowo ze swoim wyglądem? A może masz prześwity lub blizny, które chciałbyś skutecznie ukryć pod gęstym zarostem? W Klinice Elite rozumiemy, jak ważny jest zarost w wyglądzie mężczyzny i jak duże znaczenie może mieć w codziennym życiu.

W odpowiedzi na te problemy możemy skutecznie i precyzyjnie wymodelować oraz zwiększyć gęstość brody lub wąsów, a także ukryć blizny, czy też nierówności na skórze. To wszystko dzięki przeszczepowi zarostu metodą FUE manualne, która pozwala na precyzyjne umiejscowienie każdego mieszka włosowego, zapewniając gęsty, naturalny i harmonijny wygląd zarostu.

Przeszczep zarostu metodą manualną jest niezwykle bezpieczny i mało inwazyjny, co oznacza minimalne ryzyko i szybki czas rekonwalescencji. Możesz więc spodziewać się szybkiego powrotu do swoich codziennych aktywności bez długotrwałego dyskomfortu. Ponadto zabieg ten nie pozostawia widocznych blizn, co jest kluczowe zwłaszcza dla zachowania estetycznego wyglądu zarostu.

Jeśli marzysz o gęstym, równomiernym zaroście, który poprawi Twój wizerunek i wzmocni pewność siebie, umów się na konsultację w Klinice Elite. Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci i ciesz się wyglądem, który zawsze chciałeś mieć.

Manualny przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz zarost!

Dlaczego przeszczep włosów w Klinice Elite to najlepszy wybór?

Precyzja i wysoka skuteczność

Każdy przeszczep zarostu wykonany w Klinice Elite odznacza się niezwykłą dbałością o detale, co zapewnia nie tylko wysoką skuteczność, ale także doskonałe efekty wizualne. Dzięki doświadczeniu naszych lekarzy możemy precyzyjnie odwzorować naturalny wygląd Twojego zarostu.

Trwały i naturalny efekt

Zastosowanie metody FUE w naszej Klinice pozwala na osiągnięcie gęstych i naturalnie wyglądających wąsów lub brody, które doskonale skomponują się z Twoim wizerunkiem i pozostaną z Tobą już na zawsze.

Komfort Pacjenta

Zdajemy sobie sprawę, że zabiegi medyczne mogą wiązać się ze stresem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas całego procesu. Nasza Klinika dba o przyjazną atmosferę, a każdy Pacjent jest traktowany z uwagą i troską.

Certyfikowane Centrum Szkoleniowe

Jako certyfikowane centrum szkoleniowe, posiadamy doskonałych specjalistów. To pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, co potwierdza naszą pozycję lidera w branży.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas priorytetem. W naszej klinice stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody przeszczepu zarostu FUE, które minimalizują ryzyko powikłań.

Szybki powrót do normalnego życia

Dzięki metodzie FUE okres rekonwalescencji jest znacznie skrócony, co pozwala na szybki powrót do codziennych aktywności. Dyskomfort po zabiegu jest minimalny, co oznacza, że możesz szybko wrócić do swojego normalnego trybu życia.

Manualny przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz zarost!

Cena zabiegu ustalana jest podczas konsultacji z lekarzem

Nazwa zabiegu
Cena
Przeszczep brody FUE manualne
od 11 900 zł
Przeszczep wąsów FUE manualne
od 12 000 zł
Cena transplantacji zarostu jest uzależniona od liczby przeszczepionych graftów, stąd różni się ona w przypadku każdego pacjenta. Poniżej przedstawiamy orientacyjną cenę bazową.

Czy zastanawiasz się nad manualnym przeszczepem włosów?

Umów się na darmowe konsultacje i dowiedz się
czy zabieg jest dla Ciebie

FAQ

 • Przygotowanie obszaru dawczego i biorczego (m.in. zgolenie włosów, zaznaczenie linii zarostu).
 • Podanie znieczulenia miejscowego w obszarze dawczym.
 • Pobieranie pojedynczych mieszków włosowych.
 • Rozdzielenie graftów i ich selekcja.
  Podanie znieczulenie miejscowego w obszarze biorczym i przygotowanie miejsc biorczych.
 • Wszczepienie graftów.
Obecnie rekomendowaną metodą do przeszczepu zarostu jest metoda FUE manualne, jednak mieszki włosowe do przeszczepu z obszaru dawczego, znajdującego się na głowie można pobrać metodą robotyczną.
Mieszki włosowe do przeszczepu brody i wąsów, najczęściej pobiera się z podbródka. Możliwe jest także pobranie włosów z potylicy.
 • Trwały i naturalny efekt
 • Ukrycie blizn
 • Uzupełnienie ubytków i zagęszczenie brody
 • Wyrównanie asymetrycznej linii zarostu
 • Możliwość całkowitej rekonstrukcji utraconego zarostu (na skutek choroby, wypadku, chemioterapii, radioterapii)

Przeszczep brody jest wskazany w przypadku osób, które:

 • Borykają się z nierównym, rzadkim zarostem
 • Posiadają ubytki i przeswity w owłosieniu na brodzie
 • Posiadają nierówną i asymetryczną linię zarostu
 • Chcą poprawić lub całkowicie zmienić wygląd brody
 • Chcą ukryć blizny na brodzie

Utrafiły zarost na skutek wypadku, choroby, chemio- lub radioterapii

 • Chorób i zmian skóry w okolicy biorczej
 • Łysienie plackowate
 • Cukrzycy
 • Nieuregulowanego nadciśnienia
 • Chorób układu krzepnięcia i układu krążenia

Przed przeszczepem brody:

 • Konieczne jest wykonanie wszystkich niezbędnych badań zleconych przez lekarza podczas wizyty kwalifikacyjnej.
 • Na 10 dni przed przeszczepem nie przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna), zrezygnować ze spożywania alkoholu, nie stosować wcierek do skóry głowy (zwłaszcza zawierających minoksydyl).
 • 1 dzień przed zabiegiem nie przyjmujemy niesteroidowych leków przeciwzapalnych zawierających naproxen i ibuprofen.
 • W dniu przeszczepu unikamy wysiłku, pamiętamy o zjedzeniu pożywnego śniadania, zakładamy wygodny strój, nie stosujemy perfum.

Po przeszczepie brody:

 • Po około godzinie od zabiegu Pacjent może wrócić do domu.
 • Przez około 2-3 dni w obszarze biorczym mogą być widoczne strupki i zaczerwienienia. Maksymalnie po tygodniu obszar całkowicie się wygoi.
 • Obszar dawczy goi się do 14 dni po zabiegu.
 • Skórę po zabiegu należy przemywać i pielęgnować zgodnie z zaleceniem lekarza. Zazwyczaj po 21 dniach można powrócić do standardowej pielęgnacji twarzy.
 • Do wykonywania codziennych czynności można powrócić praktycznie od razu, jednak przez około 30 dni należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego i uprawiania sportu.
 • Obszar biorczy należy chronić przed promieniowaniem UV.

Manualny przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz zarost!

Przeszczep zarostu – na czym polega zabieg? Jaką metodą jest wykonywany?

Przeszczep brody  to zabieg, który w sposób trwały zagęszcza zarost, wyrównuje jego linię, ujednolica i uzupełnia ubytki. Wraz z powrotem mody na noszenie zarostu, metoda ta z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, ale także zwolenniczek, które zachęcają swoich partnerów do skorzystania z zabiegu.

Przeszczep brody jest wykonywany metodą FUE manualne. Podczas zabiegu lekarz ręcznie pobiera mieszki włosowe do zabiegu, dokonuje ich rozdzielenie i selekcji pod mikroskopem, a następnie wszczepia we wcześniej przygotowany obszar biorczy.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Transplantacja jest całkowicie bezbolesna, nie wymaga zakładania szwów, stąd po zabiegu nie pozostają widoczne blizny.

Efekty przeszczepu zarostu są widoczne praktycznie od razu, jednak na pełen efekt zabiegu należy poczekać do 12 miesięcy. Zarost po przeszczepie zostaje w sposób trwały zagęszczony, wyrównany i ujednolicony.

Umów bezpłatną konsultację!

Formularz kontaktowy

Bądź na bieżąco z promocjami w Klinice Elite

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

Scroll to Top