Case study

Efekty zabiegów

Umów się na bezpłatne konsultacje online i odbierz swój rabat już dzisiaj!

Problem Klientki – Łysienie typu androgenowe

Pacjentka zgłosiła się do naszej kliniki z problemem postępującego łysienia typu androgenowego. Konsultacja dermatologiczna, przeprowadzona przez dr n.med. Olgę Warszawiak – Hendzel, skupiła się na szczegółowym wywiadzie medycznym oraz badaniach diagnostycznych, mających na celu identyfikację przyczyn oraz określenie stopnia zaawansowania łysienia. Na podstawie zebranych informacji opracowano spersonalizowany plan terapii, mający na celu nie tylko zahamowanie łysienia, ale również stymulację wzrostu nowych włosów.

Zaproponowane rozwiązania

Leczenie rozpoczęto od terapii farmakologicznej. Po miesiącu przeprowadzony został przeszczep włosów metodą FUE, podczas którego przeszczepiliśmy 2000 graftów. Technika ta, charakteryzująca się minimalną inwazyjnością oraz wysoką precyzją, pozwoliła na osiągnięcie naturalnych i estetycznych efektów. Warto zaznaczyć, że zabieg udało nam się przeprowadzić bez golenia głowy. Dodatkowo, w celu zwiększenia efektywności zabiegu oraz przyspieszenia regeneracji, zastosowano terapię osoczem bogatopłytkowym (PRP), która wykazała istotne działanie w potęgowaniu procesów naprawczych i odnowy mieszków włosowych.

Efekty zabiegów

Niezwykle istotne w procesie całej terapii było holistyczne podejście do leczenia łysienia, integrujące terapię farmakologiczną, manualny przeszczep włosów metodą FUE, a także terapię osoczem bogatopłytkowym (PRP). Należy podkreślić, że to właśnie kompleksowe leczenie, często pomijane przy koncentracji na samym przeszczepie, jest decydujące dla osiągnięcia długoterminowych efektów i zahamowania dalszego łysienia.

Pacjentka była i jest pod ciągłą opieką dr n.med. Olgi Warszawiak – Hendzel, co stanowi o dla nas swego rodzaju zobowiązanie dla zapewnienia jej opieki najwyższej jakości – nie tylko po zabiegu – ale także na każdym etapie dalszej terapii.

Robotyczny przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz włosy!

Czas na Twój pierwszy krok!

Umów się na darmowe konsultacje i dowiedz się czy zabieg jest dla Ciebie!

Bądź na bieżąco z promocjami w Klinice Elite

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

Scroll to Top