Przeszczep brwi – efekty

Przeszczep włosów – zabieg, dzięki któremu trwale odzyskasz włosy!Bezpłatne konsultacje

Przeszczep pozwala trwale wymodelować brwi, a także zrekonstruować je lub odbudować. Zabieg cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród Pań, jak i Panów. Oto efekty, jakich możemy spodziewać się po zabiegu transplantacji.

Przeszczep brwi — zabieg dla kobiet i mężczyzn.

Czy przeszczep brwi jest możliwy? To bardzo częste pytanie, które pada z ust naszych Pacjentów, którzy zdecydowali się także na przeszczep włosów lub zarostu. Piękne i zadbane brwi dotychczas były domeną Pań, jednak coraz częściej na zagęszczenie i wypełnienie brwi decydują się również Panowie, zwłaszcza gdy wiedzą, że istnieje możliwość ich przeszczepu.

Transplantacja brwi gwarantuje trwały i naturalny efekt, bez konieczności cyklicznego odwiedzania np. kosmetyczki lub wykonywania makijażu permanentnego, który w przypadku Panów może przynieść dość przerysowany i sztuczny efekt. Jest to niewątpliwa zaleta zabiegu, która przesądza o tym, że oprócz przeszczepu włosów na głowie, Panowie decydują się także na przeszczep brwi lub zarostu, który trwale modeluje i wypełnia te obszary.

Dla kogo przeszczep brwi?

Przeszczep brwi to zabieg dla kobiet i mężczyzn, który:

  • w naturalny sposób zagęszcza i wypełnia brwi
  • wyrównuje i modeluje brwi
  • pozwala zrekonstruować lub odbudować brwi utracone na skutek wypadku, lub choroby
  • przynosi trwałe efekt, który pozostaje z Pacjentem do końca życia.

Przeszczep brwi – co to za zabieg? Jak przebiega?

Przeszczep brwi to bezpieczny i małoinwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na pobraniu mieszków włosowych od Pacjenta, a następnie wszczepieniu ich w obszar brwi. Grafty do przeszczepu brwi pobiera się z  potylicy, spojenia łonowego lub z podbródka (w przypadku Panów). Transplantacja włosów może zostać wykonana także w obrębie skóry głowy lub zarostu.

Zabieg wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych, oznacza to, że Pacjent jeszcze tego samego dnia wychodzi do domu. Czas trwania zabiegu wynosi od 2 do 6 godzin, w zależności od liczby pobieranych i wszczepianych graftów. Podczas przeszczepu stosuje się znieczulenie miejscowe w obrębie obszaru dawczego i biorczego. W trakcie zabiegu na sali, oprócz pacjenta przebywa lekarz i asystujący mu personel medyczny.

Transplantacja brwi jest wykonywana metodą FUE manualne, która polega na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych, za pomocą specjalnego narzędzia chirurgicznego. Pobrane mieszki włosowe są liczone i selekcjonowane pod kątem jakości — wybierane są tylko zdrowe i silne grafty.  Następnie są one wszczepiane we wcześniej oznaczony i przygotowany obszar biorczy, czyli skórę brwi. Miejsce transplantacji zabezpiecza się specjalnym opatrunkiem, który chroni przed zabrudzeniem i otarciami. Pacjent może wyjść do domu zaraz po zakończenia zabiegu.

Przeszczep brwi nie wymaga zakładania szwów i nie pozostawia blizn, gdyż wykonywane nacięcia są bardzo małe.

Przeszczep brwi — efekty.

Pełen wizualny rezultat przeszczepu brwi można zaobserwować po około 6 – 9 miesiącach, a w niektórych przypadkach konieczne może być odczekanie 12 miesięcy. Dzieje się tak, ponieważ wszczepione włosy najpierw wypadają, a w ich miejscu wyrastają nowe włosy, które potrzebują czasu, aby osiągnąć kolejne fazy wzrostu, a tym samym swoją optymalną długość.

Finalny efekt przeszczepu brwi jest naturalny, a wszczepione włosy niczym nie różnią się od pozostałych włosów. Układają się tak samo i rosną w tym samym kierunku.

Efekty przeszczepu brwi:

  • trwale wymodelowane i zagęszczone brwi
  • naturalny wygląd
  • odbudowa brwi

Przeszczep brwi – opinie po zabiegu.

Pacjenci po przeszczepie brwi, którzy zdecydowali się na zabieg w celu rekonstrukcji lub odbudowy brwi, są zadowoleni nie tylko z bardzo naturalnego i trwałego efektu, ale także samej procedury zabiegu i stosunkowo krótkiego okresu rekonwalescencji. Wiele pozytywnych opinii można spotkać także wśród Pań i Panów, którzy wykonali zabieg ze względów estetycznych, aby trwale wymodelować i wypełnić brwi.

Przeszczep brwi – cena Warszawa.

Cena przeszczepu brwi zaczyna się już od 8000 zł . Jest to cena bazowa, która jest uzależniona od indywidualnych parametrów zabiegu.

Przeszczep brwi – cennik Elite.

W celu śledzenia aktualnych promocji na przeszczepy włosów i zabiegi, zachęcamy do śledzenia naszego cennika.

Więcej o trwałych metodach modelowania brwi przeczytasz także tutaj:

Rekonstrukcja i odbudowa brwi – która metodę wybrać?

Przeszczep brwi FUE manualne.

Przeszczep włosów Przeszczep włosów
Scroll to Top